O nás

Firma Truhlářství Pavel Chytka byla založena v r.1990. Od roku 1994 probíhá výroba ve vlastních prostorách a převážná část výroby se postupně zaměřuje na realizaci návrhu interiéru a exteriéru sakrálních objektů (např. kostelů, klášterů, kaplí, farních budov). Rozsah realizací doplňují i zakázky z profánní oblasti (kuchyně, skříně, dveře, atp.)

V současnosti náš realizační tým tvoří 3 pracovníci. Tato skupina nám umožňuje pokrýt zakázky komorního i většího rozsahu. Zároveň garantujeme zachování důrazu na kvalitní zpracování všech i těch nejposlednějších detailů. Od vzniku truhlářství je to naší prvořadou prioritou.

Spolupracujeme s investorem při výběru správných a kvalitních materiálů. Při výrobě používáme kvalitní lepidla, materiály pro prvotřídní povrchové úpravy a dbáme na správné technologické zpracování konstrukčních detailů. Toto vše slouží pro zajištění maximální funkčnosti po celou dobu životnosti realizovaných truhlářských výrobků. Díky tomu garantujeme záruku na naše díla v nadstandardní délce 60-ti měsíců.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a v pruběhu spolupráce se snažíme vyjít maximálně vstříc našim zákazníkům.